Moja praca dydaktyczna to zajęcia studiach licencjackich, magisterskich, doktorskich i podyplomowych (w tym MBA) w języku polskim i angielskim zajęcia z przedmiotów matematycznych i zastosowań matematyki w analizie i wspomaganiu decyzji w zarządzaniu (również decyzji grupowych – negocjacji). Występuję też w innych rolach:
- Współautor dwóch wznawianych podręczników, pięciu skryptów i zbiorów zadań oraz tłumaczeń.
- Autor/współautor programów komputerowych, także twórca zajęć opartych o pozyskane oprogramowanie.
- Autor/współautor studiów przypadków (w tym – opublikowane na międzynarodowej konferencji WACRA 96 i WACRA 1997).
- Zajęcia z udziałem praktyków z sektora publicznego i prywatnego.
- Pierwsza autorska strona internetowa do zajęć opracowana w 1996 roku.
- W zespole ZWiAD, w ostatniej tylko kadencji ponad 100 absolwentów rocznie, 11 autorskich wykładów na kierunkach MIESI i BigData, udział w przygotowaniu kierunków Analiza danych BigData oraz Quantitative Methods in Economics, program praktyk studenckich „Najlepsi z najlepszymi” z P&G i T-Mobile.
- Odpowiedzialne funkcje organizacyjne: dziekan (przez dwie kadencje) i współtwórca Studium Dyplomowego w SGH, jednostki, która pierwsza w Polsce system punktów kredytowych, elektroniczne rozliczanie i inne nowatorskie rozwiązania dotyczące około czterech tysięcy studentów,
- Kierownik zespołu ekspertów budującego zasady ratingu programów MBA.
- Ekspert europejskiej akredytacji EPAS prestiżowej European Foundation for Management Development (EFMD) skupiającej światowe szkoły biznesu.
- Członek zespołu przygotowującego raport akredytacyjny SGH dla akredytacji CEEMAN.
- Aktywny udział we wszystkich procesach (re)akredytacyjnych zakończonych lub toczących się na uczelni (CEQUINT, EQUIS, HEInnovate, PKA).
- Autor kilkudziesięciu publikacji i proszonych referatów poświęconych edukacji.
- Kierownik m.in. dwóch wysokobudżetowych wieloletnich projekty dotyczących ścieżek edukacyjnych absolwentów uczelni ekonomicznych oraz procesów decyzyjnych związanych z edukacją, których efektem były monografie „Biogramy edukacyjne” i „Mechanizmy kształtujące decyzje edukacyjne”.